K&H maraton és félmaraton a Városligetben

4. helyezett lett a Biofreeze színében futó Steib Péter, válogatott hosszútáv futó!

Június 14-én vasárnap közel tízezer nevező vett részt aa 22. K&H mozdulj! maraton- és félmaratonváltón!
1875 csapat jelentkezett, a maratonváltó 10, a félmaratonváltó 12 órakor rajtolt a legnagyobb hőségben, előbbieknek 6, utóbbiaknak 3 kört kellett futniuk a hét kilométeres pályán, de akik egyéni félmaratont vállaltak, azoknak egyedül kellett három kört teljesíteniük.

Steib Péter képviselőnknek ugyan nem volt megterhelő egyéniben a félmaraton, hiszen 50 km-en magyar csúcstartó. Péter vasárnap 1.19.02 idő alatt futotta a melegben a félmaratont, korábban többször ultra- és szupermaraton győztes is volt már. Edzője Molnár Tamás a magyar ultrafutó csapat vezetője.

Az Egészség Plusz és Rextra sátrakban mindenki kipróbálhatta az Ab Generátor hasizomgépet, a Biofreeze fájdalomcsillapító gélt és kineziológiai tapaszt is kaphattak az érdeklődők fájó testrészeikre. Kollégáink vérnyomást, testzsír százalékot is mértek.